Jaareind resultate 2020

Wissel trofee wenners vir 2020

Koos Delport Wisseltrofee Senior fotograaf van die jaar 

!ste plek  Annette Ligthelm                             397

2de plek  Tania Cholwich                                  368

3de plek  Andre Ligthelm                                  315

 

Predicate Wisseltrofee Meeste digitale jaarpunte 

!ste plek  Annette Ligthelm                             155

2de plek  Dirk Heyns                                            142

3de plek  Neels  Jackson / Isabel Louw     139

   

GGF Venter Wisseltrofee Meeste salonpunte 

!ste plek  Annette Ligthelm                              241

2de plek  Tania Cholwich                                   233

3de plek  Andre Ligthelm                                   186

   

Legado Photography Wisseltrofee Beste prestasie in

Impalatrofeekompetisie 

!ste plek  Dirk Heyns                                            28ste

2de plek  Andre Ligthelm                                  52ste

3de plek  Neels Jackson                                    67ste

   

Afo Wisseltrofee Junior fotograaf van die jaar 

!ste plek   Petro Marais                                        133

2de plek  Ronelle Bosman                                 107

3de plek  Sandra van Dyk                                   105

   

Annette Ligthelm.JPG
Dirk Heyns.JPG
Petro Marais.JPG

Annette Ligthelm

Dirk Heyns

Petro Marais

Wen beelde vir 2020

Johan Louw_Renoster Oppas Voor.jpg

Natuur: Wenner: Johan Louw - Renoster oppas voor

Sonelle Basson_Feeling Spoilt.jpg
Isabel Louw_Hi Daar.jpg

Natuur: 3 de plek: Isabel Louw - Hi daar

Natuur: 2 de plek: Sonelle Basson - Feeling spoilt

Petro Marais_Holy Man.jpg

Piktoriaal: Wenner: Petro Marais - Holy man

Cor Rademeyer_Trondheim Riverfront.jpg

Piktoriaal: 2de plek: Cor Rademeyer - Trondheim waterfront

Koot Coetzee_Vroegoggend.jpg

Piktoriaal: 3de plek:  Koot Coetzee - Vroegoggend

Henning De Beer_Inside Spitzkoppe Arch.j

Landskappe: Wenner: Henning de Beer - Inside Spitzkoppe arc

Christiaan Kotze_Fire Mountain Underberg
Dolf Steyn_Yzerfontein.jpg

Landskappe: 3 de plek: Dolf Steyn - Yzerfontein

Landskappe: 2de plek: Christiaan Kotze - Fire mountain Underberg 

Christiaan Kotze_Bubble Swim.jpg

Sport: Wenner: Christiaan Kotze - Bubble swim

Gb Jordaan_Hop Skip And Jump.jpg
Christiaan Kotze_Backstroke.jpg

Sport: 3de plek: Christiaan Kotse - Backstroke

Sport: 2de plek: GB Jordaan - Hop skip and jump

Johan Greyling_Jacana.jpg

Voels: Wenner: Johan Greyling - Jacana

Annette Ligthelm_Bateleur Drinking.jpg
Henning De Beer_Badtyd.jpg

Voels: 3de plek: Henning de Beer - Badtyd

Voels: 2de plek: Annette Ligthelm- Bateleur drinking