Salon gallery

Hierdie gallery vertoon foto's wat medaljes gewen het op nasionale  sowel as internasionale salonne, ingeskryf deur AFO lede.

Die gallery dek slegs die afgelope 12 maande en is tans nie volledig nie.

Andre Ligthelm FPSSA DPSSA           Titel:          "Elephant protection"

                                                                             Salon:       Sandton 2019

                                                                             Afdeling: "Wildlife" 

                                                                             Medalje:   Wenner, PSSA Silwer

Andre Ligthelm FPSSA DPSSA                Titel:  "Playing lions"

  Twee medaljes:  1.  Salon: Sandton 2019           2.  Salon: Worcester 2019

                                           Afdeling:  "Mono Open"             Afdeling: "Mono open"

                                           Medalje:  Silwer, 2de plek       Medalje: Wenner, PSSA silwer

Annette Ligthelm FPSSA DPSSA     Titel:         "Bateleur drinking"

                                                                           Salon:      Worcestor 2019

                                                                           Afdeling: "My best image"

                                                                           Medalje:   Silwer, 2de plek

Neels Jackson FPSSA DPSSA   Titel: "Angry protestors"

                                                      Salon: On the rocks 2019

                                                      Afdeling: "Street photography"

                                                      Medalje: Wenner, PSSA Silwer

Annette Ligthelm FPSSA DPSSA    Titel:  Playfull attack

                                                                          Salon: PPS 2019

                                                                          Afdeling: "Wildlife including birds"

                                                                          Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Elzabe Bogenhofer                              Titel: The fight

                                                               Salon:   Swartland 2019

                                                               Afdeling: "Wildlife birds only"

                                                               Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Tania Cholwich FSSA DPSSA (V)      Titel:   Farmer

                                                             Salon: German Int. Photocup 2020

                                                             Afdeling: Monochroom 

                                                             Medalje: GIP medalje                                                

Tania Colwich FPSSA  DPSSA (V)             Titel: Masai Mara Migration

                                                                                   Salon: 2020 German Photo cup

                                                                                   Afdeling: Nature

                                                                                   Medalje: GIP medalje

Tania Cholwich FPSSA DPSSA (V)                Titel: Jacana

                                                                                        Salon: German Photo cup

                                                                                        Afdeling: Natuur

                                                                                        Medalje: GIP medalje

Andre Ligthelm FPSSA DPSSA      Titel: Serious fight

                                                                        Salon: Bloemfontein 2020

                                                                        Afdeling: "Wildlife"

                                                                        Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Annette Ligthelm FPSSA DPSSA       Titel: Serious talk 

1.  Salon: 10 de TAF salon                      2. Salon: Madiba Bay                           3. Salon: 5de PSSA 

     Afdeling: "Wildlife inc birds"                Afdeling: Natuur                                   Afdeling:  Natuur

     Medalje:  Wenner: PSSA Silwer         Medalje: Wenner: PSSA Silwer      Medalje: Wenner: FIAP Ribbon/Medal

Dirk Heyns FPSSA EPSSA DPSSA     Titel:  War

                                                                            Salon: Edenvale 2020

                                                                            Afdeling: Sport

                                                                            Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Frits Tuynsma             Salon:  Western Cape 2020

                                            Afdeling: "Open colour"

                                            Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Neels Jackson  FPSSA DPSSA    Titel: Keeping up with mommy

                                                                     Salon:  Western Cape 2020

                                                                     Afdeling: "Open monochroom"

                                                                     Medalje:  Wenner: PSSA  Silwer

Andre Ligthelm FPSSA DPSSA     Titel: At variance

       1. Salon: Boksburg 2020              2.  Salon: Krugersdorp 2020

           Afdeling: "Nature"                          Afdeling: "Wildlife"

           Medalje: Silwer, 2 de plek            Medalje: Silwer, 2 de plek

Annette Ligthelm FPSSA DPSSA     Titel: Shoulder injection

 1.  Salon:  Boksburg 2020                      2.  Salon: MFFC 2020                                3.  Salon: Bethal 2020

      Afdeling: "Nature exl birds"                   Afdeling: "Nature exl birds"                    Afdeling: "Wildlife"

      Medalje:   Wenner: PSSA Silwer         Medalje: Wenner: PSSA Silwer            Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Ona Ackerman -                   Titel: Tenderizing a tough terrapin

                                               Salon: Boksburg 2020

                                               Afdeling: "Nature birds only"

                                               Medalje:  Wenner: PSSA Silwer

Louise Jackson    LPSSA                           Titel: The senedd

                                                                                Salon: Paarl 2020

                                                                               Afdeling: "Abstract colour"

                                                                               Medalje: Silwer, 2de plek

Johan Orton                Titel: We are the champions

                                           Salon: Westville 2020

                                           Afdeling: "Photojournalism"

                                           Medalje:  Wenner: PSSA Silwer

GB Jordaan                      Titel: Melindie 

                                                Salon: Krugersdorp 2020

                                                Afdeling: Menslike portrette

                                                Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Christiaan Kotze                Titel: Italy Daniele Garozzo v the USA Alexander

                                                    Salon: Krugersdorp 2020

                                                    Afdeling: Colour

                                                    Medalje: Wenner: PSSA Silwer

Dirk Heyns FPSSA EPSSA DPSSA              Titel: Mel

                                                                                     Salon: Bethal 2020

                                                                                     Afdeling: "Colour Open"

                                                                                     Medalje: Wenner,  PSSA Silwer

Christiaan Kotze   FPSSA                   Titel:  Fire Mountain Underberg 40

                                                                         Salon:  Bosveld 2020

                                                                         Afdeling: Kleur landskappe

                                                                         Medalje: Wenner: PSSA Silwer

   Johan Orton     Titel: Die Down periscope

                                   Salon: Bosveld 2020                     Salon: N3TC 2020

                                   Afdeling: Sport                                Afdeling: Sport & recreational

                                   Medalje: Silwer, 2 de plek          Medalje:  2 de plek

Frits Tuynsma                                       Titel: Koopan hening

                                                                      Salon: SSCC National Digital 2020

                                                                      Afdeling: Cell phone nature and scapes

                                                                      Medalje: Silwer, 2 de plek

Andre Ligthelm FPSSA DPSSA          Titel: Jump and run

                                                                            Salon Southern Suburbs 2020

                                                                            Afdeling: Monochrome

                                                                            Medalje: SS club medal

    Annette Ligthelm FPSSA DPSSA           Titel: Aggressive jackal

                                                                                     Salon: Swartland Int 2020

                                                                                    Afdeling: Natuur

                                                                                    Medalje: Alg Wenner FIAP Goud

Christiaan Kotse FPSSA                                Titel: The look

                                                                                   Salon: Swartland Int 2020

                                                                                   Afdeling: Open Colour

                                                                                   Medalje: PSSA Goud

                                                                         

Hierdie is nie die volledige lys nie. Die volgende AFO lede het ook medaljes op salonne gewen:

Petro Marais

Hennie Niemand